דייט עם רוסיה

החיוך המסתיר פצע

החיוך שלה היה ערמומי, הסגיר את הכוונות האמיתיות שלה, אבל לא את את הנפש העדינה והפצועה שעמדה מאחורי הכוונות האלה. היא לא יודעת עברית והיא לא מתכננת ללמוד, היא מעדיפה לדבר באנגלית וברוסית והיא אומרת שזה מספיק לה ושזה עוזר לה לשמור על סטייל. היא לא רוצה להישמע כמו מטומטמת, כי מטומטמת היא לא. כבר בדייט הראשון הבנתי שהיא אחד האנשים החכמים והמפוחכים שפגשתי בחיי.

היא מעדיפה רוסית ואנגלית

את הגברים היא שופטת לפי השעון, ובמקרה השעון שקיבלתי במתנה מהאקסית שלי היה מספיק יוקרתי כדי להרשים אותה. האקסית שלי לא אהבה שאני מסתובב כמו הומלס, ככה היא אמרה, והיא באה מבית עם כסף ולא היה לה בעיה להשקיע בי ולקנות לי מתנות. לא ראיתי בזה דבר פסול, למרות שאף פעם לא ביקשתי שום דבר ולא קניתי שום דבר בחזרה. מבחינתי שעון של קסיו עושה את העבודה, ואני אענוד את השעון הזמין, ואם זה רולקס אז שיהיה רולקס, העיקר שהוא מראה את השעה.

השעון שקיבלתי מהאקסית הרשים אותה

אני אישית הייתי מעדיף שעון שאני יכול להתאמן אתו ושיראה לי מדדים, במקום להחליף כל הזמן בין הרולקס המסורבל הזה לצמיד שיומי שאני משתמש בו לאימונים. אבל הוא מרשים הרולקס, וכשכבר יש לך חפץ כל כך מרשים בבית אז אתה שם אותו עליך, כי למה לא? אני אצטרך לאבד את השפיות לחלוטין לפני שאני אכניס את עצמי מרצוני החופשי לחנות שמוכרת שעונים באלפי שקלים ואקנה חפץ דומם וחסר חיים בכל כך הרבה כסף. אני רק חושב על זה ואני מקבל בחילה.

רומן פסיכולוגי מומלץ - הנחמה שמעבר לאבסורד

היא הזדעזעה שגבר בעל רולקס מדבר כך

סיפרתי לה את זה בדייט, וזה הדהים אותה שגבר מדבר ככה. היא סיפרה לי שהיא לא מאמינה שגבר שעונד שעון רולקס מסוגל לדבר על עצמו ככה. היא שמעה כבר גברים מדברים בזלזול על הדברים שאין להם, והיה לה ברור שברגע שתהיה להם את ההזדמנות לשים את ידם על איזה שהוא תכשיט נוצץ הם יעשו את זה בלי לחשוב פעמיים ויתכחשו לכל מה ומי שהם היו בתקופה בה הם זלזלו בכוחם של חפצים. אבל גבר שכבר יש לו רולקס על היד ובז לזה, את זה היא טרם פגשה.

הצעתי לה נישואין עם טבעת צנועה

אנחנו כבר חצי שנה יחד, ולפני חודשיים הצעתי לה נישואין עם טבעת זהב וכמה יהלומים קטנים וצנועים מאוד, עם כיתוב של המשפט האהוב עליה מתוך הספר הנחמה שמעבר לאבסורד: "היא רוממות רוח ואנחנו חולשה אנושית".

אני מבטיח להעריץ אותך כמו שאת

אני מבטיח להרים לך על מי שאת ולא למכור לך אשליות של יופי מלאכותי שנוצר מתוך הכלאה בין חומרים שונים שנלקחו מבטן האדמה. האהבה שלנו לא צריכה להשתמש במשאבי טבע כדי להצדיק את הקיום שלה. אני רוצה להכיר את הנפש שלך ולהנות מהחומר הטבעי שעוטף את גופך. את רוממות הרוח של חיי, יקירתי, ואני לעולם לא אשפוט אותך על הערכים החומריים שהוחדרו לנפשך ללא רשותך. גם בי החדירו ערכים שונים ומשונים, ואת מראה לי אותם בכל יום. בזכותך אני יכול להבדיל בין קודש לחול ובין ישראל לבין העמים שבלי, בנפשי ובכל מאודי.

תודה לך אהובתי, והלוואי שנחיה יחד לנצח.

אנחנו כאן ב – Date Time מקוות שהתוכן היה מועיל ומעניין ואנחנו מזמינות אותך להכיר חוויות נוספות מעולם ההכרויות >>