פרק ב' עם המאהבת

פרק ב' עם המאהבת: טיפ מספר 2

המדריך הבא פונה למי שנמצא במערכת יחסים מחוץ לנישואין ושוקל האם להתגרש ולהתחיל פרק ב' עם המאהבת או לא. הרבה גברים שנמצאים במצב שלך לא שיתפו אף אחד בהתלבטות שלהם, ואם שיתפו אז הם קיבלו תגובות שרק גרמו להם להיסגר ולקבל את ההחלטה מתוך מצוקה גדולה. זה לא חייב להיות המצב. לפניך טיפ בדוק שיעזור לך לעשות סדר בראש ולקבל החלטה שקולה ועניינית.

מצא מאיפה מגיע הכאב שלך

אל תתבייש לחפור עמוק כדי לזהות את המקור העיקרי של המצוקה שלך. איזו התנהגות מצד אשתך גורמת לך להרגיש כאב, ואיזו מערכת הגנה נכנסה לפעולה ושולחת את הכאב הזה כדי להודיע לך על אותה מצוקה? הכרת השורש יכולה להנחות את הצעדים הבאים שלך.

ע' (שם בדוי) מספר: "כל פעם שהייתי מתחיל לספר לאשתי על איזה שהוא פרויקט חדש היא הייתה מוצאת לאן לברוח. זה הרגיש כאילו אין שום דבר שאני עושה שיכול לעניין אותה, חוץ מהכסף שנכנס לחשבון. הכאב שהרגשתי בכל פעם שזה קרה היה בין החזה לבטן ובאזור האוזניים, כמו אש שעולה מהבטן, דרך החזה ומגיעה אל הראש משני כיוונים במקביל. 

מה לא חשבתי עליה? שהיא מטומטמת, שהיא תאוות בצע, שהיא בסך הכל מנצלת אותי ושהיא לא מסוגלת לאהוב אף אחד – אפילו לא את עצמה, שהיא בכלל לא ראויה לאהבה, ושאני עושה לה טובה שאני איתה ואם אני אוהב את עצמי באמת אז אני צריך לקחת את הרגליים שלי וללכת. אני אחד שמתאהב מהר, ומכיתה ז' תמיד יש אהובה תורנית שאני מפנטז עליה עד שיורד לי ממנה ואני עובר לפנטזיה הבאה. 

לפני שעזבתי את אשתי ועברתי לגור עם המאהבת לא האמנתי שזה יקרה לי גם כשאני מממש את האהבה עם הפנטזיה שלי. הייתי בטוח שאני מתפשר על בחורות כי אני לא מסוגל להשיג בחורה מהליגה של הגדולים. ארבעה חודשים עם הדוגמנית שבשבילה עזבתי את הבית לימדו אותי שהכל אבסורד ושאין נחמה אמיתית באישה שאתה צריך להישאר איתה במיטה אחרי שאתה כבר לא רוצה ממנה כלום."

לקריאת הרומן הפסיכולוגי 'הנחמה שמעבר לאבסורד' לחצו על התמונה >>

רומן פסיכולוגי מומלץ - הנחמה שמעבר לאבסורד