גיבורי על מציגים קונדום

איך את עושה את זה בלי קונדום?

בהתחלה, בגיל 19, ששכבתי עם מישהי בפעם הראשונה, היא שאלה אותי במה שנראה לי כמו התרגשות וחרדה מעורבבים ביחד – יש לך קונדום? לא היה לי, והסיבה שלא היה לי זה כי לא הייתי בטוח אם היא תשכב איתי או לא. אתן חושבות שזה משתנה עם השנים? זה לא.

גם היום, אחרי שעברתי את גיל שלושים, אני אף פעם לא באמת יודע אם היא תשכב איתי או תגיד לי לא. אני יודע שאתן חושבות שיש לכן מנדט על הרגש, בטח כשזה מגיע לסקס, אבל האמת הכואבת היא שגם לי יש רגשות. זה לא שאני נפגע מעצם הדחייה, מותר לך להגיד לא, את בנאדם בדיוק כמו שאני בנאדם וגם בך פועלים כוחות מנוגדים, הכל בסדר. מה שמונע ממני להסתובב עם קונדום בארנק זה עצם הרעיון של קונדום שנמצא אצלי בארנק, כאילו אני זה שאמור לתכנן את המהלכים קדימה עד לנקודה בה נשכב.

קונדום בארנק, מבחינתי לפחות, זו החפצה שאני כופה עלייך וגם עליי. להכניס קונדום בארנק זה להיכנע למסר העלוב שרואה בתקשורת שיש בינינו לפני ששכבנו בפעם הראשונה בסך הכל קרש קפיצה לתקשורת גופנית. החברה לימדה אותנו שזו צורת התקשורת הקדושה ביותר ושאנחנו שואפים אליה בין אם נרצה ובין אם לא, ואני אומר שאני אוהב את צורת התקשורת הגופנית, כשזה עובד טוב זה מדהים, אבל אני לא מוכן להשתעבד לצורת התקשורת הזאת וקנדום בארנק הופך אותי לעבד של דת הסקס. 

אני רוצה לחזור רגע לילד בן ה – 19 שהייתי ולבן הזוג שלי דאז, לאותו לילה בבית של ההורים שלה שבו הרגשתי שהיא מסכימה שנשכב. יצאנו בערך חודש ובדיעבד כשנפגשנו אחרי כמה שנים היא סיפרה לי שבחודש הזה היא חשבה שאני גיי, שאלתי אותה למה והיא אמרה שזה כי חודש שלם לא ניסיתי ועד שבסוף כן ניסיתי לא עמד לי.

בפגישה הזאת סיפרתי לה שהייתי בתול, כמובן שלא גיליתי לה את זה בזמן אמת כי הייתי ילד בן – 19 ושיחקתי אותה גבר, וכמובן שהניסיון המיני הראשון הזה שחוויתי רדף אותי גם בפעם בניסיון הבא שהגיע אחרי שנתיים. נכון, הייתי בצבא וזה היה בסיס רק של בנים והייתי יוצא רק פעם בשבועיים הביתה, ולא היו לי יותר מדי הזדמנויות להכיר בנות, ואני לא איזה פלרטטן גדול והראשונה שהסכימה לשכב איתי הייתה משקית שהייתה מגיעה פעם בשבוע לבסיס, אבל האמת היא שבשנתיים האלה לא באמת ניסיתי להגיע לאינטראקציה מינית עם אף אחת. בקיצור, סיפרתי לה את כל זה כשנפגשנו אחרי כמה שנים והיה אפשר ממש לראות את המחשבות שלה לפי הבעות הפנים ולפי העיניים. היא שאלה אם היא יכולה לחבק אותי ואמרתי כן, הרגשתי שאני צריך את החיבוק הזה לא פחות ממנה. 

למה אני מספר לכם את זה? כי למרות המשקל הגדול שסחבתי איתי באותו לילה, משקל שרק גדל עוד יותר וככל הנראה ילווה אותי כל חיי, שאלתי אותה אם יש לה קונדום. כן, אותו ילד שרק רצה להפסיק להיות בתול כדי שהקול הפנימי הכלב בן כלב הזה שצוחק עליו כל הזמן יסתום כבר את הפה, אפילו לא חשב לשכב עם מישהי בלי להגן על עצמו. 

היום אני יודע שסקס זה עניין בעולם ההכרויות ושאתן מעוניינות באינטראקציה מינית לא פחות ממני. נכון, לא תמיד ונכון שזה עדיין טקס קדוש שצריך להתייחס אליו ברצינות, אבל אני כבר יודע לזהות כוהנת שחושבת שאני הכהן המתאים לערוך אתו את הפולחן הקדוש. כשאני מזהה את זה אני משחק את המשחק, שזה אומר בעצם שאני מדבר איתה על דברים עמוקים ונותן לה להרגיש שאני מזהה בה משהו מיוחד, והרבה פעמים אני באמת מוצא בה משהו מיוחד.

לא נדבר עכשיו על התחושה הזו שהולכת אצלי לאיבוד כשתם הטקס, על זה אני אדבר אולי בפעם אחרת, אבל מה שאני לא מצליח להבין זה למה לשכב בלי קונדום זו בכלל אופציה מבחינתך? את מכירה אותי? את יודעת איפה הייתי ועם מי שכבתי לפנייך? לא הייתי כותב את הדברים האלה אם זה היה קורה לי פעם אחת, אבל זה קרה לי עם כל בחורה שהייתי איתה! אחת אפילו עצרה אותנו באמצע ושלפה מהאיבר שלי את הקונדום. באמצע! הוא כבר היה עליי! כבר היינו בתוך האקט! מה הקטע?! בקשה תסבירו לי.

דרך אגב, בסוף הבחורה שהייתה אמורה להיות הראשונה שלי מצאה קונדום. היא לקחה מההורים שלה…🤔

 

אנחנו ב – Date Time מקווים שהתוכן עזר לך ואנחנו מזמינים אותך להכיר חוויות נוספות מעולם ההכרויות >>